fbpx

Sprzęt treningowy

Niedawno podjęliśmy decyzję, aby w ofercie naszego sklepu pojawił się sprzęt treningowy, który w znacznym stopniu pomoże i ułatwi naszym czytelnikom pracę nad ich własnym rozwojem piłkarskim – na początek zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty następujący sprzęt:

Wśród sportowców, z którymi współpracujemy oraz wśród naszych czytelników często pojawiało się bowiem pytanie: jakie ćwiczenia powinienem wykonywać, aby być lepiej przygotowanym pod względem fizycznym? Odpowiedź nie należy do najprostszych, ale na blogu nieustannie staramy się przedstawiać Wam podstawowe  ćwiczenia wzmacniające, zarówno górne jak i dolne partie mięśni. Ćwiczenia, które proponujemy są naszym zdaniem niezbędne każdemu sportowcowi do poprawy i utrzymywania dobrej kondycji fizycznej. Ponadto, są łatwe do regularnego stosowania indywidualnego w domu. Kilka z nich chcemy Wam zaprezentować poniżej…

Wybraliśmy takie ćwiczenia, które będziesz mógł wykonać samemu u siebie w domu przy użyciu podstawowego sprzętu treningowego, dostępnego w naszym sklepie. Większość piłkarzy ma bowiem ograniczony dostęp do siłowni. Nie ma więc sensu opisywać tutaj ćwiczeń, które wymagają użycia dużych maszyn treningowych czy skomplikowanych urządzeń elektronicznych. Prostota i skuteczność wykonania, w przypadku piłkarzy chcących samodoskonalić się, powinny być kluczem i głównym motywem działania.

Wszystkie ćwiczenia podzieliliśmy na kilka kategorii ze względu na rodzaj sprzętu treningowego, który należy użyć. Prezentowany sprzęt treningowy Pro Training to nasza własna marka, którą dopiero  wprowadzamy na rynek, a więc ciekawi jesteśmy waszej opinii na temat wykorzystania tego rodzaju narzędzi w treningu piłkarskim. Jeśli chcesz się nią podzielić zachęcamy do kontaktu mailowego: info@trening-pilkarski.pl lub aktywności i komentarzy na naszych kanałach w mediach społecznościowych – You Tube, Facebook lub Instagram.

Cechą charakterystyczną naszego sprzętu jest wysoka jakość wykonania, solidność i funkcjonalność. Posiadając ten sprzęt możesz w łatwy sposób, w warunkach domowych, wykonać wiele ćwiczeń, niezależnie od tego czy będą to ćwiczenia siłowe, core stability – wzmacniające mięśnie głębokie czy zapobiegające kontuzjom.

Szczegółowy opis wszystkich produktów znajdziesz w naszym sklepie w zakładce Sprzęt Treningowy.

Pod poniższymi linkami znajdziecie za to kilka przykładowych ćwiczeń, które można stosować wykorzystując prezentowany sprzęt treningowy – pamiętajcie jednak, że najważniejsza jest konsekwencja w działaniu i systematyczność:

 

Mini band PRO TRAINING

 

 

 

 

Box PRO TRAINING

 

 

 

 

Poręcze do ćwiczeń PRO TRAINING

 

 

 

 

Drążki do ćwiczeń PRO TRAINING

Facebook Messenger