Z myślą o wszystkich trenerach piłki nożnej stworzyliśmy Zeszyt Trenera. Moduły zawarte w Zeszycie mają na celu ułatwić codzienną pracę z zespołem. Nasz produkt został tak opracowany, aby zawierał wszystkie niezbędne elementy przydatne w codziennej pracy trenerskiej. Zeszyt Trenera został solidnie wykonany oraz posiada twardą podkładkę, aby ułatwić wygodne zapisywanie nawet podczas treningu. Ponadto, wierzch Zeszytu posiada folię ochronną, która chroni go przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Wewnątrz znajdziesz łącznie aż 160 stron do Twojej dyspozycji. Wszystko to zostało spięte grubą spiralą, która zapewnia trwałość i wydłuża okres użytkowania produktu. Naszym nadrzędnym celem podczas projektowania Zeszytu Trenera było maksymalne ułatwienie pracy każdemu trenerowi pracującemu z jedną bądź kilkoma drużynami piłkarskimi.

Zeszyt Trenera 
cena: 49,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

Zalety Zeszytu Trenera

 • wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu
 • źródło informacji na temat zawodników, drużyny, treningów oraz meczów
 • łatwość przenoszenia i możliwość użycia w warunkach treningowych
 • dużo modułów ułatwiających pracę trenera
 • wysoka jakość wykonania produktu
 • trwałość

Zeszyt Trenera zawiera następujące moduły

 • Listę obecności (12 strony)
 • Listę zawodników (8 stron)
 • Kalendarz miesięczny (6 stron)
 • Kalendarz roczny (2 strony)
 • Raporty z meczów (40 stron)
 • Konspekty treningowe (50 stron)
 • Boiska do notatek (40 stron)

Co otrzymujesz kupując Zeszyt Trenera?

Lista obecności

Na bieżąco kontroluj obecność swoich zawodników podczas treningów oraz ich systematyczność w dłuższej perspektywie czasowej. Dzięki tabeli miesięcznej jesteś w stanie zapisywać na bieżąco kto jest obecny podczas treningu nawet w trudnych warunkach pogodowych. Nasza pamięć jest zawodna więc warto kontrolować stan obecności zawodników już na początku treningu. Podsumowując miesiąc treningowy nie będzie problemu z zastanawianiem się czy dany zawodnik był obecny na danym treningu czy też nie. Masz do dyspozycji 12 stron na cały rok.

Lista zawodników

Lista zawodników to bardzo ciekawy moduł Zeszytu Trenera ułatwiająca pracę trenera. W tym miejscu możesz zapisywać wszystkie informacje dotyczące swoich zawodników i mieć do nich dostęp nawet na boisku. Lista jest skonstruowana w ten sposób, aby trener sam decydował jakie informacje chce tam umieścić. Możesz wpisać numer telefonu, datę urodzenia lub też wyniki testów, składki itp. Dzięki temu lista nagłówków jest w pełni dostosowana do bieżących potrzeb. Masz do wykorzystania aż 8 stron z tabelą Listy Zawodników.

Kalendarz miesięczny

Kalendarz miesięczny to swego rodzaju planner zajęć w ujęciu miesięcznym oraz możliwość rozplanowania całego sezonu. W prosty sposób zaplanujesz swoje treningi w klubie oraz inne wydarzenia w nadchodzącym miesiącu. Układ plannera jest przejrzysty, dzięki czemu bardzo szybko zaplanujesz najbliższy okres, by potem już tylko kontrolować wykonanie swojego planu. Kalendarz zawiera dwa miesiące na jednej stronie łącznie jest 6 stron więc spokojnie zaplanujesz cały rok.

Kalendarz roczny

Na jednej kartce zamieściliśmy kalendarz, dzięki temu będziesz mógł rozpisać cały rok na jednej stronie. W Zeszycie Trenera znajdują się dwie strony, kalendarz na dany rok i kolejny. Dzięki temu będziesz miał przegląd większego okresu, możesz wtedy zobaczyć lepiej częstotliwość treningów, meczów.

 

Raport meczowy

Chcesz mieć wgląd w to co działo się podczas meczów ligowych w danej rundzie? Nic prostszego. Nasz moduł Raport Meczowy pozwala na stworzenie zapisków dla danego meczu i przechowywanie ich w jednym miejscu. W Zeszycie znajdziesz miejsce na opisanie 40 meczów dzięki czemu stworzysz sporą kolekcję statystyk, notatek i swoich przemyśleń odnoszących się do danego spotkania. Będziesz w stanie zanotować skład, pozycję oraz najważniejsze wydarzenia z meczu, a następnie wyciągać wnioski i ocenić progres swojej drużyny.

Konspekty treningowe

Nie zapomnieliśmy również o codziennej pracy trenera. Do dyspozycji jest cały moduł Zeszytu, która pozwoli ci przygotować konspekt treningowy na dany trening. Rozpisz swój trening oraz opisz poszczególne ćwiczenia. Możesz również przedstawić je graficznie, dzięki grafikom z boiskiem umieszczonym obok miejsca na tekst. Konspekty trzymasz w jednym miejscu i zawsze możesz do nich wrócić. Eliminujemy problem luźnych kartek których potem nie możemy odnaleźć. Dzięki odpowiedniej konstrukcji Zeszytu możesz go zabrać ze sobą na boisko bez obawy o jego zniszczenie. W jednym zeszycie możesz zapisać aż 50 konspektów treningowych.

Boiska do notatek

Aby wizualnie przedstawić swoim zawodnikom dane ćwiczenie lub taktykę na najbliższy mecz ligowy możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych grafik przedstawiających boisko w ujęciu całościowym lub częściowym. Grafiki możesz również wykorzystać do własnych celów przy opracowywaniu treningów w trakcie tygodnia. Obok grafik znajdziesz również miejsce na własne notatki i przemyślenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy 40 takich stron, więc na pewno nie zabraknie Ci miejsca.

Zeszyt Trenera to z pewnością jedno z bardziej przydatnych narzędzi w pracy każdego trenera piłki nożnej. W świecie, w którym mamy do czynienia z ogromną liczbą informacji, a szybki dostęp do nich jest na wagę złota nie możesz liczyć jedynie na swoją pamięć. Ważne jest, aby proces treningowy był monitorowany oraz planowany, dlatego też potrzebne są narzędzia, które to ułatwiają. Nasz produkt z pewnością ułatwi Ci pracę oraz pozwoli uporządkować informacje na temat zawodników czy drużyn. Dodatkowo możesz go mieć zawsze przy sobie, nawet w warunkach treningowych, co pozwala na bieżące dokonywanie notatek i uwag.

 

Zeszyt Trenera 
cena: 49,00 zł
–> przejdź do zakupu

Produkt jest już dostępny w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupu oraz przesyłania do nas recenzji produktu. Chcemy go udoskonalać mając na uwadze komentarze ze strony praktyków czyli trenerów wykorzystujących Zeszyt Trenera w swojej codziennej pracy.