fbpx

Od autorów

Drodzy czytelnicy,

Oddajemy do Waszej dyspozycji unikatowy blog o tematyce piłkarskiej. Jest on wyrazem Naszego subiektywnego spojrzenia na trening piłkarski i wszystko co jest z nim związane. W naszym przekonaniu WSZYSTKO w procesie treningowym ma ogromne znaczenie, a sam trening piłkarski trwa 24 godz na dobę. Takie podejście do footballu będziemy starali się prezentować na naszym blogu www.trening-pilkarski.pl

Piłka nożna jest bez wątpienia najpopularniejszą dyscypliną sportu na świecie, która zawiera również szeroki aspekt społeczny. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zrozumienie football’u oraz kreowanie odpowiednich postaw i wartości w procesie treningowym dzieci i młodzieży. Może się to odbywać tylko pod wpływem odpowiedniej świadomości osób uczestniczących w tym procesie.

Jak wspomnieliśmy na wstępie wszystko ma znaczenie, dlatego na blogu oprócz dużej dawki ciekawostek i nowości dotyczących czystego zespołowego jak i indywidualnego treningu piłkarskiego będzie można znaleźć również informacje na temat aspektów pośrednio dotyczących treningu tj. odpowiedniej motywacji, nastawienia, rozumienia zasad tego treningu, odpowiedniego odżywiania i wiele, wiele więcej.

Na blogu chcemy dzielić się swoimi spostrzeżeniami, zdobytą wiedzą ale też doświadczeniem wyniesionym z dotychczasowego kontaktu z treningiem piłkarskim.

Naszą ideą jest dzielić się własną pasją do footballu i zmieniać postrzeganie treningu piłkarskiego na pełniejsze, bardziej kompleksowe. Liczymy, że podzielicie naszą wizję i pasję w celu codziennego podnoszenia poziomu tego sportu lub po prostu lepszego i zdrowszego rozwoju społeczeństwa.

Tak, tak sport ma ogromne znaczenie społeczne, a trening jako podstawowa jednostka rozwoju sportu wpływa wydatnie na postawy i zachowania zwłaszcza młodego rozwijającego się człowieka. Uwierzmy w to wszyscy i postarajmy się modelować ten trening w odpowiedni sposób tak, aby służył ubogacaniu naszego społeczeństwa. Mamy nadzieję i przekonanie, że każdy z was wyniesie z tego bloga wiele pozytywnych wrażeń, emocji i wartościowych wskazówek.

Jeśli jesteś piłkarzem, trenerem, rodzicem, zarządzasz klubem piłkarskim lub po prostu kochasz piłkę nożną zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i życzymy wielu ciekawych spostrzeżeń, inspiracji a także motywacji do dalszego własnego rozwoju na rzecz rozwoju piłki nożnej w Polsce.

Czas start… rozpoczynamy przygodę z TRENING-PILKARSKI.pl

 

Facebook Messenger