fbpx

Plany treningowe

Trening piłkarski poza przygotowaniem technicznym oraz taktycznym to również czas spędzony na odpowiednim przygotowaniu fizycznym. Dlatego też, dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy, przygotowaliśmy dla was plany treningowe z zakresu przygotowania fizycznego. Plany opracowane zostały specjalnie pod kątem piłki nożnej. Do waszej dyspozycji oddajemy plany treningowe, które możecie wykorzystać w zależności od własnych potrzeb oraz okresu przygotowań:

Plan treningowy core stability

Plan treningowy core stability może być stosowany przez zawodnika przez cały rok, niezależnie od momentu, w którym znajduje się sezon. Jego celem jest stabilizacja mięśni głębokich, zwłaszcza mięśni tułowia, oraz prewencja przed kontuzjami i urazami.

 

Plan treningowy szybkość i dynamika

Szybkość oraz dynamika to kluczowe czynniki sukcesu w piłce nożnej. Dlatego też, nie możemy zaniedbywać tego rodzaju treningu. Przygotowany plan może  być stosowany przez cały rok, a zwłaszcza w trakcie sezonu, kiedy potrzebujemy podtrzymywać naszą formę.

 

Program przygotowania fizycznego w okresie przygotowawczym

W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej oraz jesiennej przygotowanie fizyczne stanowi bardzo ważny element każdego treningu. W związku z tym do waszej dyspozycji oddajemy 2 programy przygotowania fizycznego: program treningu siłowego oraz program treningu biegowego. Dzięki nim możecie zwiększyć swoją siłę oraz poprawić wydolność, zarówno tlenową jak i beztlenową.

Facebook Messenger