Profesjonalne podejście do treningu piłkarskiego to również konieczność monitorowania i analizowania swoich postępów, zarówno na treningach jak i w meczach. Nasza pamięć ma jednak swoje ograniczenia dlatego też warto mieć do dyspozycji narzędzia, które pozwolą nam na zapisywanie i przechowywanie danych dotyczących naszego rozwoju piłkarskiego. Posiadając zapiski z całego sezonu łatwiej jest nam ocenić efektywność treningów oraz postępy, których dokonaliśmy. Możemy dowolnie analizować tematykę oraz zawartość treningów, a także nasze osiągnięcia meczowe czyli bramki, asysty, liczbę minut gry. Mając dostęp do tego typu danych sami możemy ocenić czy to co robimy w czasie treningów przekłada się na poprawę wyników meczowych.

W jaki sposób zapisywać i analizować dane dotyczące treningu?

Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt przeznaczony dla wszystkich piłkarzy, którzy chcą analizować swoje treningi oraz wyciągać wnioski co do ich efektywności. Dziennik Piłkarza bo o nim mowa to narzędzie dzięki, któremu będziesz mógł po każdym treningu zapisywać wszelkie dane związane z treningiem. Będziesz mógł zapisywać jakie aspekty treningowe zostały poruszone, czy była to sesja techniczna czy też z większym udziałem elementów taktycznych lub przygotowania fizycznego. Dodatkowo będziesz mógł zapisać czas trwania treningu, warunki pogodowe, w którym się odbywał oraz dodać swoje komentarze bezpośrednio po treningu.

Zalety naszego Dziennika Piłkarza

Dużą zaletą naszego Dziennika Piłkarza jest możliwość wystawiania sobie oceny po każdym treningu, określenie poziomu zmęczenia oraz zaangażowania podczas treningu. Dzięki temu łatwiej ci będzie określić jakie było Twoje podejście do treningu danego dnia, czy było to spowodowane warunkami pogodowymi, a może stopniem skomplikowania treningu lub po prostu sprawami osobistymi.

Dla kogo przeznaczony jest Dziennik Piłkarza?

Dziennik to z pewnością produkt przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swój rozwój piłkarski. Aby osiągnąć poziom profesjonalnego zawodnika potrzeba bowiem czegoś więcej niż samo uczęszczanie na treningi. Potrzeba osobistego zaangażowania ze strony zawodnika i pracy indywidualnej nad samym sobą. Dziennik Piłkarza to narzędzie, które pozwoli Ci monitorować swoje postępy, analizować treningi, a także podpowie ci gdzie są Twoje silne, a gdzie słabe strony nad którymi warto popracować.

Dziennik Piłkarza
cena: 49,00 zł
–> przejdź do zakupu

Co wyróżnia nasz Dziennik Piłkarza?

Duży atut Dziennika Piłkarza to niewątpliwie sekcja „Miesięczna analiza treningów”. W tym miejscu przepisujesz dane o treningach z całego miesiąca a następnie oceniasz swoje zaangażowanie oraz ile razy wykonywany był dany aspekt treningowy np. ile razy trenowałeś szybkość, ile razy strzały na bramkę itd.  Możesz analizować jak te parametry zmieniały się w trakcie miesiąca. Następnie dane zebrane z całego miesiąca możemy porównywać z innymi miesiącami w trakcie roku. Mając wiedzę na temat tego co było wykonywane na treningach oraz dysponując informacjami na temat swoich występów w meczach ligowych z pewnością uda się określić, które elementy pojawiały się na treningu wystarczająco często, a udział których należałoby zwiększyć.

Monitoruj swoje postępy – “Testy i wyniki zawodnika”

Elementem wyróżniającym nasz Dziennik Piłkarza jest również sekcja „Testy i wyniki zawodnika”. W tej części dziennika możesz zapisywać i porównywać w czasie jakie wyniki osiągałeś w danego rodzaju testu. Do dyspozycji masz nie tylko pustą tabelkę, do której należy wpisać wynik, ale gotowy już zestaw testów oceniających dany aspekt przygotowania fizycznego i technicznego zawodnika. Idąc krok dalej i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników postanowiliśmy również opisać szczegółowo każdy z proponowanych testów. Opisy te możecie znaleźć na naszej stronie internetowej www.trening-pilkarski.pl w zakładce Testy. Nie musisz więc tracić czasu na wyszukiwanie odpowiedniego testu i zastanawianie się czy będzie on przydatny, aby zmierzyć np. szybkość lub siłę zawodnika.

Twój osobisty Dziennik

Nie zapomnieliśmy również o innych elementach, które mogą ułatwić ci zaplanowanie danego dnia lub przygotowanie się do przyszłych wydarzeń w Twoim życiu. Do dyspozycji masz “Plan Lekcji”, w którym zapiszesz rozkład dnia w szkole oraz sekcję „Ważne wydarzenia w życiu”, w której to możesz zapisywać i planować przyszłe wydarzenia, w których będziesz brał udział. Dzięki temu zawsze będziesz gotowy i zorganizowany co z pewnością ułatwi Ci również przygotowanie się do treningów i meczy.

Do dyspozycji masz również dużo miejsca w których możesz robić notatki, zapisywać swoje przemyślenia oraz nowe pomysły. W ten sposób nigdy nie zapomnisz co miałeś zrobić, czy dany pomysł został zrealizowany czy też należy go ponownie przemyśleć.

Układ Dziennika sprawia że jest on niezwykle przejrzysty i prosty w użyciu. Wypełnianie poszczególnych pozycji zajmuje niewiele czasu. Dzięki temu jesteś w stanie podsumować swój trening nawet w kilka minut po jego zakończeniu. Poza tym Dziennik możesz zabrać ze sobą na trening lub mecz, w ten sposób na bieżąco zapisujesz swoje spostrzeżenia i nic ci nie umknie.

Dlaczego warto posiadać Dziennik Piłkarza?

  • Łatwość użycia – funkcjonalny i intuicyjny układ stron, dzięki któremu korzystanie z Dziennika jest niezwykle proste.
  • Możliwość zapisywania treningów oraz monitorowania i analizy w ujęciu miesięcznym.
  • Zestaw testów do wykonania wraz z ich opisami na naszej stronie internetowej.
  • Dziennik zaprojektowany abyś mógł zabrać go ze sobą na każdy trening oraz mecz.
  • Dziennik meczów umożliwia prowadzenie swoich własnych statystyk.
  • Gruba i twarda okładka ułatwia zapisywanie.

Dla wszystkich naszych czytelników bloga, do końca miesiąca mamy specjalną promocję Dziennik Piłkarza wraz z przesyłką za 39 zł.

Dziennik Piłkarza
cena:  49,00 zł
–> przejdź do zakupu