Z okazji Black Friday postanowiliśmy uruchomić specjalny kod rabatowy, który pozwoli wam na zakupy z 20% rabatem. Promocja będzie oczywiście obowiązywała tylko przez jeden dzień, czyli piątek 29 listopada. Kod, który musicie podać w trakcie procesu zakupu to BLACKTP

 

Jakie produkty zostały objęte rabatem?

Odpowiedź jest w tym przypadku bardzo prosta. Otóż wszystkie. Zarówno nasze produkty online jak np. programy treningowe oraz produkty drukowane jak chociażby Poradnik Piłkarza II Edycja.

 

Poniżej znajdziecie krótką prezentację produktów objętych promocją w ramach Black Friday.

 

PRODUKTY ONLINE (w formacie PDF)

 

Program core stability (cena regularna 59zł)przejdź do zakupu ->

Głównym celem programu core stability (stabilizacji mięśni głębokich) jest wzmacnianie oraz poprawa stabilizacji mięśni głębokich tułowia. Przygotowany program treningowy wykorzystuje różnego rodzaju techniki wzmacniające i stabilizujące mięśnie głębokie. Do jego realizacji wymagana jest minimalna ilość sprzętu treningowego, a co za tym idzie nie ma konieczności uczęszczania na profesjonalną siłownię, aby wykonać daną sesję treningową. Można zatem pracować z tym programem indywidualnie w domu. Program core stability może być stosowany w dowolnym momencie sezonu. Ważne jest jedyne, aby stosować go systematycznie zgodnie z ułożonymi fazami progresywnymi.

 

Zestaw ćwiczeń dla piłkarza w domu (cena regularna 29 zł) przejdź do zakupu ->

Zestaw ćwiczeń, które każdy piłkarz może wykonywać sam indywidualnie. Są to ćwiczenia z zakresu rozciągania (dynamicznego oraz statycznego), ćwiczenia poprawiające mobilność zawodnika, a także ćwiczenia regenerujące tj. masaż wałkiem piankowym. Pakiet łącznie zawiera 4 elementy, a dokładnie:

 

Program treningu biegowego w okresie przygotowawczym (cena regularna 99zł)przejdź do zakupu ->

Program treningu biegowego w okresie przygotowawczym ma na celu poprawę 4 głównych  zdolności zawodnika:

  • Zdolność do utrzymania wysokiej jakości akcji eksplozywnych w ciągu 90 minut
  • Zdolność do utrzymania szybkiej regeneracji pomiędzy akcjami eksplozywnymi
  • Zwiększenie liczby akcji eksplozywnych w trakcie 90 minut gry
  • Poprawa jakości akcji eksplozywnych w trakcie 90 minut gry

 

Program treningu siłowego w okresie przygotowawczym (cena regularna 149zł)przejdź do zakupu ->

Program treningu siłowego jest to specjalistyczny program zbudowany celowo pod kątem specyficznego przygotowania fizycznego piłkarzy do sezonu rozgrywkowego. Program ten jest kompleksowy, a więc obejmuje wszystkie aspekty przygotowania siłowego niezbędne dla piłkarzy oraz jest on progresywny, co znaczy, że jest zbudowany w taki sposób, aby rozkładać w odpowiedni sposób obciążenia i stopień trudności wykonywanych ćwiczeń oraz intensywność wysiłku w zależności od celu w danym tygodniu treningowym.

 

Pakiet programów na okres przygotowawczy: program siłowy + program biegowy (cena regularna 199zł) – przejdź do zakupu ->

Oferowany pakiet obejmuje wspomniany wyżej Program treningu siłowego w okresie przygotowawczym oraz Program treningu biegowego. Dzięki pakietowi możesz mieć oba programy w w bardziej korzystnej cenie.

 

 

Program poprawy dynamiki w okresie startowym (cena regularna 99zł) przejdź do zakupu ->

Każdy z nas chce być szybszy, silniejszy czy też skakać wyżej niż nasz przeciwnik na boisku. Tylko poprzez odpowiedni program treningowy z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami jesteśmy w stanie osiągnąć wyżej wymienione cele. Elementem, który powinien pomóc w uzyskaniu lepszych rezultatów na boisku jest trening rozwijający dynamikę zawodnika. Trening ten powinniśmy stosować zwłaszcza w trakcie sezonu, po to aby zachować szybkość naszych ruchów oraz „świeżość” na boisku.

 

Poradnik Piłkarza PDF (cena regularna 49zł)przejdź do zakupu ->

Nasza książka to kompleksowe źródło wiedzy na temat procesu treningowego oraz około treningowego w piłce nożnej. Do dyspozycji otrzymujesz 12 rozdziałów, z których każdy porusza konkretny aspekt treningu zawodnika piłki nożnej. Poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie jednocześnie zwiększasz swoje umiejętności i stajesz się lepszym piłkarzem.

 

PRODUKTY DRUKOWANE

 

Zeszyt Trenera (cena regularna 49zł)przejdź do zakupu ->

Z myślą o wszystkich trenerach piłki nożnej stworzyliśmy Zeszyt Trenera. Moduły zawarte w Zeszycie mają na celu ułatwić codzienną pracę z zespołem. Nasz produkt został tak opracowany, aby zawierał wszystkie niezbędne elementy przydatne w codziennej pracy trenerskiej. Zeszyt Trenera został solidnie wykonany oraz posiada twardą podkładkę, aby ułatwić wygodne zapisywanie nawet podczas treningu.

 

Dziennik Piłkarza (cena regularna 49 zł) przejdź do zakupu ->

Dziennik Piłkarza przeznaczony jest dla wszystkich piłkarzy, którzy chcą analizować swoje treningi oraz wyciągać wnioski co do ich efektywności oraz dla trenerów, którzy zlecając prowadzenie dziennika swoim zawodnikom mają gotowy materiał do analizy i planowania indywidualnych celów rozwoju danego zawodnika.

 

Poradnik Piłkarza II Edycja druk (cena regularna 59zł)przejdź do zakupu ->

Poradnik Piłkarza 2 edycjaNasza książka przeznaczona jest dla każdego zawodnika, który chce poszerzać swoją wiedzę na temat sportu tak złożonego jakim jest piłka nożna. W szczególności jest to bardzo wartościowa pozycja dla zawodników młodzieżowych, którzy muszą skoncentrować nieco więcej uwagi na optymalnym przygotowaniu fizycznym do gry.

 

Pamiętajcie, że kod rabatowy obowiązuje tylko przez jeden dzień. Do godziny 24:00 w piątek 29 listopada. Nie przegapcie okazji. Kod, który umożliwia tańsze zakupy to BLACKTP