Wraz z końcem roku rozpoczyna się najprzyjemniejszy okres dla wszystkich, którzy uwielbiają rozdawać prezenty, no i oczywiście je dostawać. Wiele osób z pewnością zastanawia się co kupić piłkarzowi na Mikołajki, Boże Narodzenie czy Nowy Rok? Co może sprawić piłkarzowi dużo radości, a jednocześnie być praktycznym uzupełnieniem jego treningów w klubie?

Nie musicie się dłużej zastanawiać. Mamy odpowiedź na Wasze pytania. Ekipa trening-piłkarski.pl przygotowała dla wszystkich poszukujących prezentu dla piłkarzy specjalny Świąteczny Zestaw Piłkarza. Zestaw ten składa się z książki Poradnik Piłkarza oraz Dziennika Piłkarza. W związku z nadchodzącym okresem świątecznym zdecydowaliśmy się połączyć te produkty w jeden pakiet i sprzedawać go w bardzo atrakcyjnej cenie.

 


Świąteczny Zestaw Piłkarza

cena: 108,00 zł / 79,00 zł
przejdź do sklepu –>

 

Co zawiera Świąteczny Zestaw Piłkarza? Dlaczego warto go kupić, a następnie podarować komuś bliskiemu?

Książka Poradnik Piłkarza, a dokładniej jego drugie, poszerzone wydanie to dobry pomysł na prezent dla każdego piłkarza. Poradnik Piłkarza to kompleksowe źródło wiedzy na temat procesu treningowego oraz okołotreningowego w piłce nożnej. Do dyspozycji zawodnik otrzymuje 12 rozdziałów, z których każdy porusza konkretny aspekt treningu zawodnika piłki nożnej. Zawodnik, poszerzając Swoją wiedzę w tym zakresie, jednocześnie zwiększa Swoje umiejętności i staje się lepszym piłkarzem.

Nasza książka przeznaczona jest dla każdego zawodnika, który chce poszerzać swoją wiedzę na temat sportu tak złożonego jakim jest piłka nożna. W szczególności jest to bardzo wartościowa pozycja dla zawodników młodzieżowych, którzy muszą skoncentrować nieco więcej uwagi na optymalnym przygotowaniu fizycznym do gry.

 

 

Poradnik Piłkarza
cena: 59,00 zł
przejdź do sklepu–>

 

Dziennik Piłkarza to z pewnością produkt przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swój rozwój piłkarski. Aby osiągnąć poziom profesjonalnego zawodnika potrzeba bowiem czegoś więcej niż samo uczęszczanie na treningi. Potrzeba osobistego zaangażowania ze strony zawodnika i pracy indywidualnej nad samym sobą.

Dziennik Piłkarza to narzędzie, które pozwala monitorować postępy, analizować treningi, a także podpowie gdzie są silne, a gdzie słabe strony zawodnika, nad którymi warto popracować. Dziennik to również bardzo pomocne narzędzie w codziennej pracy trenerów, którzy dzięki zebranym w jednym miejscu indywidualnym danym dotyczącym poszczególnych zawodników mają przystępny i gotowy materiał do analizy rozwoju swoich zawodników.

 

 

Dziennik Piłkarza
cena: 49,00 zł
przejdź do sklepu –>

 

Przygotowany przez nas Świąteczny Zestaw Piłkarza, poza tym, że jest idealnym podarunkiem świątecznym dla piłkarza, z pewnością pozwoli mu bardziej profesjonalnie podejść do tematu przygotowania i treningów. Poza wizualnymi atutami naszych produktów, dzięki czemu nadają się idealnie, aby podarować je naszemu  piłkarzowi, ich prawdziwa siła to wiedza, którą przekazują piłkarzowi i pozwalają mu się rozwinąć. Nie jest to zatem jedynie szybki pomysł na upominek świąteczny, który trafi do szuflady od razu po świętach.

Promocyjna cena  Świątecznego Zestawu Piłkarza

Drugie wydanie książki Poradnik Piłkarza dostępne jest w naszym sklepie internetowym w cenie 59 zł. Dziennik Piłkarza natomiast, dostępny jest w cenie 49 zł. Daje nam to cenę 108 zł za oba produkty. W związku z nadchodzącym okresem świątecznym zdecydowaliśmy się połączyć oba produkty w jeden pakiet, który dostępny będzie od 17 listopada do końca grudnia 2019 w bardzo promocyjnej cenie 79 zł. Dzięki temu zaoszczędzisz 29 zł kupując Zestaw, a przy okazji sprawisz radość bliskiej osobie. Nasze produkty wysyłamy kurierem wprost pod Twoje drzwi, dzięki czemu czas dostawy jest niezwykle krótki.

 


Świąteczny Zestaw Piłkarza

cena: 108,00 zł / 79,00 zł
przejdź do sklepu –>

 

 

Nie czekaj i nie zastanawiaj się dłużej jaki prezent dla piłkarza wybrać. Skorzystaj z naszej oferty oraz niezwykle atrakcyjnych cen w okresie świątecznym.