Możemy już oficjalnie ogłosić, że ruszamy ze sprzedażą drugiej edycji naszego Poradnika Piłkarza. Przygotowana przez nas książka ma na celu pomóc zawodnikom piłki nożnej w odpowiednim przygotowaniu do wymagań stawianych przez ten sport. Pierwsze wydanie cieszyło się sporą popularnością wśród czytelników naszego bloga, dlatego też, postanowiliśmy poszerzyć zakres informacji w nim zawartych.

Drugie wydanie Poradnika poszerzyliśmy o kilka nowych rozdziałów, w których znajdziecie informacje między innymi na temat: zapobiegania kontuzjom piłkarskim, rozgrzewki meczowej i treningowej czy też wykonywania testów motorycznych. Tak samo jak to miało miejsce w pierwszej edycji Poradnika wiedza, którą przekazujemy piłkarzom jest konkretna, do praktycznego wykorzystania od zaraz.

 

Drugie wydanie Poradnika Piłkarza poszerzyliśmy o cały rozdział dotyczący zapobiegania kontuzjom piłkarskim. Jak zwykle postawiliśmy na praktyczne zastosowanie informacji zawartych w książce. Dlatego też zamiast czytać o tym jakie są podstawowe kontuzje w piłce nożnej i studiować ich powody, zdecydowaliśmy się po prostu zamieścić dziesięć podstawowych ćwiczeń prewencyjnych. Ćwiczenia te dotyczą zarówno dolnych jak i górnych partii ciała.

Wszystkie ćwiczenia są na tyle proste, że możecie je wykonywać codziennie w domu. Dzięki zastosowaniu prewencji urazów z pewnością ograniczycie ilość kontuzji mięśniowych, które potencjalnie mogą wykluczyć was z gry w pierwszym składzie.

 

Kolejny dodany przez nas rozdział dotyczy sposobu przeprowadzenia rozgrzewki przed treningiem lub przed meczem. W Poradniku znajdziecie informacje na temat powodów, dla których prowadzimy w ogóle rozgrzewkę oraz jakie ćwiczenia dają nam możliwość realizacji celów rozgrzewki. Oczywiście sposób wykonania każdego ćwiczenia jest szczegółowo opisany i zilustrowany zdjęciami. W ten sposób można je łatwo zastosować w swoim treningu.

Pobierz darmowy fragment Poradnika

Poradnik Piłkarza 2 edycja – darmowy fragment
Pobierz

Poradnik Piłkarza dostępny będzie w formie drukowanej: książka w miękkiej okładce oraz w formie elektronicznej jako PDF. W ten sposób możesz mieć do niego wgląd przez 24 godziny na dobę. Po prostu znajdź go na swoim telefonie gdy nie masz dostępu do drukowanej wersji. Postanowiliśmy również przygotować dla was dwa bardzo atrakcyjne Pakiety Piłkarza w wersji elektronicznej. Pierwszy z pakietów obejmuje książkę Poradnik Piłkarza oraz Zestaw ćwiczeń dla piłkarza w domu. Drugi pakiet natomiast obejmuje Poradnik Piłkarza, Zestaw ćwiczeń dla piłkarza w domu oraz Program poprawy dynamiki w trakcie sezonu.

Co zyskasz korzystając z Poradnika Piłkarza?

  • lepsze przygotowanie do gry pod względem motorycznym,
  • mniej kontuzji mięśniowych, a tym samym więcej minut na boisku,
  • lepszą regenerację pomeczową dzięki wykorzystaniu dostępnych metod i technik,
  • większą świadomość na temat odżywiania i jego wpływu na zdrowie oraz wyniki sportowe,
  • odpowiednie przygotowanie do treningu i wymagań meczowych,
  • lepszą organizację oraz planowanie procesu treningowego w zależności od fazy sezonu w jakiej się znajdujesz,
  • możliwość monitorowania swoich postępów dzięki odpowiedniemu zestawowi testów,
  • wiedzę, która daje przewagę.

Dostępne opcje zakupowe


Poradnik Piłkarza 2 edycja

wersja drukowana w miękkiej okładce
cena: 59,00 zł / 49,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

 

Poradnik Piłkarza 2 edycja PDF
wersja elektroniczna PDF
cena: 49,00 zł / 39,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

 

Pakiet Piłkarza PDF 2w1
Poradnik Piłkarza w wersji PDF
+ Zestaw ćwiczeń dla piłkarza w domu
cena: 68,00 zł / 49,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

 

Pakiet Piłkarza PDF 3w1
Poradnik Piłkarza w wersji PDF
+ Zestaw ćwiczeń dla piłkarza w domu
+ Program poprawy dynamiki
cena: 167,00 zł / 108,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej książki przejdź na stronę Poradnik Piłkarza. Znajdziesz tam bardziej szczegółowe informacje co zawiera Poradnik i dla kogo jest przeznaczony. Na stronie istnieje również możliwość pobrania fragmentu książki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Sklepu internetowego gdzie znajduje się dużo piłkarskich pozycji – Sklep.