Chcielibyśmy zaprosić wszystkich młodych zawodników zwłaszcza od 6 do lat 14 wraz z rodzicami na nasz drugi Webinar Live. Tym razem pod tytułem “Piłkarski WF – Ball Mastery w domu”, który odbędzie się w najbliższą Niedzielę 14 lutego 2021r. o g. 16:00 na naszym profilu na FB. Wychodząc naprzeciw waszym sugestiom i oczekiwaniom oraz dążąc do ciągłego rozwoju, stworzyliśmy kolejne treningi w planie treningowym “Piłkarski WF w domu”. Tym razem z obszaru koordynacji i kontroli piłki, które chcemy wam zaprezentować w kolejnej transmisji Live.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

Na webinarze zaprezentujemy szerzej cały nasz najnowszy plan treningowy “Piłkarski WF w domu”, który uruchomiliśmy niedawno w naszej aplikacji Pro Training – Trening Piłkarski. Naszą ideą jest, aby zachęcić młodych piłkarzy jak również ich rodziców do wspólnej, dodatkowej aktywności fizycznej w domu, poza godzinami zajęć treningowych, by wyrabiać w nich nawyk dodatkowej pracy indywidualnej nad swoim rozwojem sportowym. Dlatego przygotowaliśmy dla Was plan, w którym połączyliśmy prostotę i przystępność wykonania ćwiczeń ogólnorozwojowych ze specjalistycznymi ćwiczeniami ukierunkowanymi na rozwój młodych piłkarzy.

Podczas transmisji zaprezentujemy kilkanaście ćwiczeń Ball Mastery, czyli kontroli i czucia piłki, do wykonania w domu oraz pokażemy ćwiczenia z jednego całego, najnowszego treningu z planu “Piłkarski W-F w domu”. Tym razem nie będzie to jednak pełen trening w czasie rzeczywistym lecz raczej pokaz nowych ćwiczeń, które będziecie mogli wykorzystać sami do doskonalenia swoich umiejętności.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich młodych piłkarzy oraz ich rodziców do aktywnego udziału i praktycznego wykonywania ćwiczeń razem z nami w Niedzielę.

Nasze treningi “Piłkarskiego Wf-u” są skonstruowane w bardzo prosty sposób, tak abyście mogli wykonać je z łatwością w domu. Dlatego gorąco zachęcamy do aktywnego udziału. Jedyne czego potrzebujecie to trochę miejsca w pokoju, piłkę nożną, piłeczkę do tenisa (lub jakiś zamiennik) i dużo pozytywnej energii. 🙂

Całość naszego spotkania potrwa około 60 min. Nie zabraknie również bardzo wartościowego upominku, ale to już nasza niespodzianka ? Mamy nadzieję, że widzimy się w najbliższą Niedzielę 14 lutego 2021r. o godz. 16:00 – szczegóły znajdziecie w Wydarzeniu: “Piłkarski WF – Ball Mastery w domu” oraz na naszym Fan Page’u @trening-pilkarski.pl. Zapraszamy i do zobaczenia