W sobotę, 30 stycznia 2021, rozpoczęliśmy cykl kilku webinarów live na Facebooku prezentujących treningi z naszego najnowszego planu treningowego Piłkarski W-F w domu znajdującego się w aplikacji Pro Training – Trening Piłkarski.

Mamy nadzieję, że było to niezwykle ciekawe doświadczenie nie tylko dla nas, ale równiez dla wszystkich uczestników. Zaprezentowaliśmy pokrótce na czym polega nasz pomysł na piłkarski W-F w domu i przeprowadziliśmy jeden pełny trening z tego planu zawarty w aplikacji. Było sporo zabawy, rozdaliśmy róznież dla wszystkich chętnych upominki w postaci e-booka edukacyjnego dotyczącego dietetyki piłkarskiej pt. Piłkarska Kuchnia. Mamy również nadzieję, że wam też się podobało i polecicie nasze wydarzenia live swoim znajomym, kolegom z boiska i trenerom tak, aby za każdym następnym razem trenowało nas więcej.

Piłkarski W-F w domu na YT

Dla tych którzy albo nie wiedzieli, albo z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w relacji na żywo zamieszczamy poniżej link do nagrania pierwszego webinaru z cyklu Piłkarski W-F w domu.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejną relację live, tym razem pt. Ball Mastery w domu, gdzie skupimy sie na elementach czysto piłkarskich. Jesteśmy już  dużo bogatsi o pierwsze doświadczenia oraz wasze opinie na temat treningu, dlatego postanowiliśmy wprowadzić pewne modyfikacje i z pewnością będzie jeszcze ciekawiej. Zapraszamy szczególnie wszystkich młodych piłkarzy w wieku od 6 do 14 lat wraz z rodzicami, jak również ich trenerów. Szczegóły wkrótce na naszym profilu na Faceboku.

Zachęcamy również wszystkich do pobrania darmowej aplikacji Pro Training – Trening Piłkarski i przetestowania darmowych treningów, których jest już sporo. Cały czas sie rozwijamy więc treningów z różnych obszarów treningowych cały czas przybywa.

Aplikacja Pro Training – Trening Piłkarski

Podstawowym atutem aplikacji jest to, że możesz trenować kiedy chcesz i gdzie chcesz, nie ogranicza cię czas ani miejsce. Zatem merytorycznie przygotowane treningi zawarte w aplikacji możesz teraz  wykonać o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Jedyne czego potrzebujesz to trochę przestrzeni i piłkę oraz oczywiście aplikację Pro Training – Trening Piłkarski. Tylko od ciebie zależy, jak często i jak intensywnie chcesz trenować i jak szybko chcesz sie rozwijać. Pamiętaj bez odpowiedniego treningu nie ma efektów.

Dlaczego warto pobrać aplikację?

 • Dodatkowy trening indywidualny dla zawodnika, który chce w szybszym tempie rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.
 • Możesz trenować w dowolnym miejscu, nie potrzebujesz boiska piłkarskiego, trening możesz zrobić na podwórku, w parku, na łące, na parkingu czy nawet w domu.
 • Możesz trenować o dowolnej porze, dogodnej dla ciebie i twoich rodziców, przed szkołą, po szkole, wieczorem, w weekend.
 • Możesz trenować dowolną ilość czasu, nie ogranicza cię liczba treningów w klubie piłkarskim.
 • Trenerzy mogą wykorzystać aplikację jako dodatek do treningów klubowych np. jako pracę domową dla zawodników, doskonalenie techniki piłkarskiej poza klubem.
 • Do dyspozycji masz bazę ćwiczeń z już ponad 350 ćwiczeniami, z której możesz wybrać dowolne ćwiczenia i stworzyć swój własny trening lub skorzystać z już przygotowanych planów treningowych.
 • Dzięki bazie ćwiczeń możesz samemu wybrać ćwiczenia, aby poprawiać te aspekty techniki piłkarskiej, w których masz zaległości lub doskonalić swoje mocne strony.
 • Profesjonalizacja treningu piłkarskiego poprzez samodoskonalenie zawodników.
 • Trenerzy mogą wykorzystać gotowe plany treningowe lub ćwiczenia z bazy ćwiczeń przy tworzeniu treningów klubowych.
 • Poprzez dodatkowy trening zwiększasz ilość kontaktów z piłką, co znacznie poprawi twoją technikę piłkarską.
 • Specjalnie przygotowane ćwiczenia z piłką wpłyną na poprawę nie tylko twoich umiejętności technicznych, ale także na znaczny rozwój zdolności motorycznych, specyficznych dla dyscypliny, jaką jest piłka nożna.

Aplikacja Pro Training – Trening Piłkarski została opracowana z myślą o wszystkich piłkarzach pragnących doskonalić swoje umiejętności piłkarskie. Jeżeli myślisz o karierze sportowej i chcesz wejść na najwyższy poziom, musisz zacząć już teraz dodatkowo pracować indywidualnie nad swoimi umiejętnościami. Jeśli chcesz w pełni rozwinąć swój potencjał piłkarski, powinieneś cały czas doskonalić swoje umiejętności panowania nad piłką oraz rozwijać się fizycznie.

Dzięki Aplikacji będziesz mógł doskonalić:  

 • zwody
 • zawroty z piłką
 • panowanie nad piłką w miejscu i w ruchu oraz czucie piłki
 • prowadzenie piłki
 • zwroty, czyli prowadzenia piłki ze zmianą kierunku
 • szeroko rozumiany potencjał motoryczny

Aplikacja zapewnia:

 • dostęp do gotowych planów treningowych
 • instrukcję video do każdego ćwiczenia
 • trening indywidualny w dowolnym miejscu i czasie
 • ciągle powiększaną bazę ćwiczeń, zarówno z zakresu techniki jak i przygotowania fizycznego piłkarzy

Pobierz aplikację za darmo

Pobierz aplikację ze sklepu Google Play i sprawdź jej funkcjonalność na przykładzie darmowych ćwiczeń i treningów. W darmowej wersji aplikacji masz dostęp do dwóch treningów w każdym planie treningowym, a także dostęp do wybranych ćwiczeń z bazy ćwiczeń. Aby mieć dostęp do wszystkich planów treningowych i wszystkich ćwiczeń należy wykupić dostęp premium.Aplikacja jest również dostępna w App Store na telefony z systemem iOS. Możesz również korzystać z darmowych ćwiczeń, jednak jeśli chcesz wykupić dostęp premium, należy zrobić to poprzez nasz sklep trening-pilkarski.pl/sklep

Możesz również korzystać z aplikacji przez stronę internetową na komputerze, laptopie czy nawet komórce, wystarczy wejść pod adres app.trening-pilkarski.pl tam również masz dostęp do wersji darmowej, oraz możliwość wykupienia dostępu premium.