Chcesz rozwijać swoje umiejętności piłkarskie indywidualnie, ale nie wiesz jak to zrobić?

Od dawna marzysz o tym, aby podnieść swój poziom piłkarski, ale kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać? Przeraża cię wizja wyszukiwania w Internecie tysięcy informacji dotyczących treningu piłkarskiego? Nie wiesz jak ułożyć w całość informacje, które już posiadasz oraz te, które ciągle do ciebie napływają? Brakuje ci wiedzy na temat organizacji procesu treningowego, odpowiedniego przygotowania fizycznego do gry w piłkę nożną, regeneracji oraz odżywiania? Nie musisz dalej szukać. Przygotowaliśmy dla ciebie bowiem Poradnik Piłkarza, który to zawiera treści dotyczące samego treningu piłkarskiego oraz odnosi się do zagadnień około treningowych.

W Internecie zapewne możesz znaleźć mnóstwo porad, wskazówek oraz ćwiczeń związanych z treningiem piłkarskim. Problem w tym, że większość tych informacji pisana jest językiem fachowym, który jest niezrozumiały. Autorzy takich tekstów często zapominają o tym, że osoby rozpoczynające przygodę z piłką i uprawiająca ten sport, to zdecydowanie osoby młode. Nie koniecznie posiadające dużą wiedzę w zakresie fizjologii człowieka, anatomii a na pewno niewielką w zakresie psychologii sportu. Twoim zadaniem jako zawodnika, jest jak najlepiej przygotować się do wymagań, które stawia przed Tobą ten sport. Musisz zdobyć odpowiednią wiedzę merytoryczną, która jest niezbędną podstawą by odnosić sukcesy i by stawać się coraz lepszym zawodnikiem.

Porady dla piłkarzy
Kup teraz
Poradnik Piłkarza (druk + przesyłka)
cena: 79,00 zł / 69,00 zł
-> przejdź do zakupu

 

Porady dla piłkarzy
Kup teraz
Poradnik Piłkarza (eBook)
cena: 59,00 zł / 49,00 zł
-> przejdź do zakupu

 

Mamy rozwiązanie tego problemu ….

Pracując jako trenerzy klubowi często spotykaliśmy się z zapytaniami ze strony naszych podopiecznych: Jak mamy trenować indywidualnie? Jak się odżywiać? Jak odpoczywać, aby proces regeneracji przebiegał jak najszybciej?

Wielokrotnie zachęcaliśmy podopiecznych do zgłębiania wiedzy. Niestety, często okazywało się, że teksty te były zbyt zawiłe i trudne w zrozumieniu dla zawodników. Poza tym, przez zbyt dużą liczbą obowiązków (szkoła, praca, zajęcia pozalekcyjne) nie mogli oni poświęcić odpowiedniej ilości czasu na ich analizę.

Wpadliśmy wtedy na pomysł żeby na każde zadane przez nich pytanie, przygotowywać krótką informację pisemną i podczas treningów rozdawać ją wśród naszych zawodników. Dzięki temu każdy z nich mógł w sposób prosty i zrozumiały, zaznajomić się z danym zagadnieniem.

Przez kilka lat naszej pracy, prowadzenia treningów uzbierało się dużo takich pytań oraz przygotowanych przez nas odpowiedzi. Z zebranego materiału postanowiliśmy stworzyć Poradnik Piłkarza. Głównym celem stworzonego poradnika, jest propagowanie i rozwijanie wiedzy piłkarskiej wśród zawodników. Wiedza, którą chcemy przekazać oparta jest na naszych doświadczeniach trenerskich, pozycjach naukowych publikowanych przez wydawnictwa sportowe oraz stażach zagranicznych, które mieliśmy okazję odbyć w klubach angielskiej Championship i Premier League.

Wskazówki treningowe, które od razu możesz zastosować

Poradnik Piłkarza to zwięzła, konkretna publikacja, napisana bardzo prostym językiem, dostarczająca młodemu piłkarzowi szerokiej wiedzy i odpowiadająca na wiele nurtujących go pytań. Pomoże Ci rozwinąć, Twoje umiejętności piłkarskie i poszerzyć zakres wiedzy w tej dziedzinie sportu.

To co wyróżnia nasz Poradnik na tle innych podobnych publikacji to kompleksowość podejmowanych zagadnień, ale jednocześnie przedstawianie ich w sposób zrozumiały, co pozwoli Ci szybko przyswoić wiedzę. W Poradniku znajdziesz szereg wskazówek oraz praktycznych przykładów dotyczących treningu piłkarskiego. Oddajemy do Twojej dyspozycji gotowy produkt, który od razu możesz zastosować w praktyce. Z naszym Poradnikiem również powinni zapoznać się rodzice młodych piłkarzy, by jeszcze lepiej zrozumieli jak mogą pomóc w jego rozwoju.

Aspekty treningu piłkarskiego jakie porusza nasz Poradnik Piłkarza:

 • odżywianie – czyli co jeść, w jakich ilościach i kiedy?
 • wydolność tlenowa i beztlenowa – czyli, jak rozwijać naszą wydolność, aby stać się lepszym piłkarzem,
 • trening szybkościowy,
 • elastyczność zawodnika – między innymi, rozciąganie statyczne oraz dynamiczne,
 • rozwój układu mięśniowego – w jaki sposób rozwijać siłę naszych mięśni, jakie ćwiczenia zastosować,
 • odpoczynek i regeneracja – jak przyspieszyć proces regeneracji po-meczowej.

Nasz Poradnik jest dla Ciebie jeżeli:

 • chcesz wejść na wyższy poziom piłkarski,
 • chcesz rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w sposób indywidualny,
 • pragniesz rozwijać swoją wiedzę odnośnie treningu piłkarskiego jak i zagadnień około treningowych,
 • czujesz, że stać Cię na dużo więcej niż do tej pory, ale ogranicza Cię brak wiedzy w wybranych aspektach treningowych,
 • nie masz czasu na przeglądanie tysięcy wskazówek i porad dotyczących treningu i składanie ich w sensowną całość,
 • pragniesz poszerzać swoje horyzonty i dzielić się wiedzą z innymi.

Jak widzisz nasz Poradnik Piłkarza obejmuje szerokie spektrum zagadnień dotyczących treningu piłkarskiego. Jest to przydatne narzędzie do poszerzania swojej wiedzy piłkarskiej oraz praktycznego wykorzystania wskazówek w nim zawartych. Naszym zdaniem tylko takie podejście do tematu treningu piłkarskiego pozwoli Ci wejść na wyższy poziom umiejętności.

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do fragmentu Poradnika już dziś zapisz się na nasz newsletter i pobierz darmowy fragment, który zawiera spis treści oraz jeden rozdział.

Poradnik Piłkarza możesz kupić w naszym sklepie – kliknij tutaj