Już wkrótce oddamy w Wasze ręce obszerne opracowanie dotyczące treningu piłkarskiego. Celem „Poradnika Piłkarza” jest bowiem poruszenie jak największej liczby tematów dotyczących samego sposobu trenowania oraz aspektów około treningowych. Język, którym napisany jest Poradnik jest na tyle uniwersalny, że nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy z zakresu przygotowania fizycznego, dietetyki czy chociażby fizjologii, aby zrozumieć zawarte w nim treści oraz zastosować je w praktyce. Przygotowując Poradnik staraliśmy się skupić na rzeczach najważniejszych dla zawodnika piłki nożnej, ale jednocześnie chcieliśmy poruszyć taką ilość tematów, która pozwoli Ci w sposób kompleksowy przygotować się do wyzwań stawianych przez ten sport.

Wśród poruszanych w tym Poradniku zagadnień znajdziesz:

  • odżywianie piłkarza,
  • wydolność tlenową i beztlenową w piłce nożnej,
  • trening szybkości biegowej i szybkości reakcji,
  • elastyczność zawodnika,
  • rozwój układu mięśniowego,
  • regeneracja i odpoczynek.

Mamy nadzieję iż forma Poradnika oraz informacje w nim zawarte będą stanowiły dla Ciebie podstawę sposobu, w który trenujesz. Chcąc bowiem osiągnąć odpowiednio wysoki poziom umiejętności piłkarskich musisz również poświęcić sporo czasu na treningi indywidualne poza klubem oraz odpowiednie przygotowanie się do treningów oraz meczów.

Zachęcamy do korzystania z wiedzy zawartej w Poradnik i życzymy jak najlepszych osiągnięć na boisku. Pamiętaj wiedza i zaangażowanie to klucz do sukcesu.

Premiera „Poradnika Piłkarza” w naszym sklepie internetowym już niedługo. Śledź nasz profil na Facbooku, aby poznać datę ukazania się Poradnika w sprzedaży.