Mieliśmy w ostatnim czasie okazję zapoznać się z nową publikacją od Football Level up – pt:„Skuteczny piłkarz. Podejmowanie decyzji przez zawodnika z piłką oraz 50 środków treningowych.”

Jest to bardzo ciekawa pozycja wydana w formie E-booka, przybliżająca proces decyzyjny zawodnika będącego w posiadaniu piłki. E-book jest zbudowany z rozdziałów podzielonych ze względu na decyzje, które podejmuje zawodnik w trakcie gry. Ukazano w nim co w danej sytuacji może zrobić piłkarz, co będzie najskuteczniejsze oraz dlaczego. Każdy rozdział to dana decyzja na poszczególnych pozycjach, poparta przykładami z meczów wraz ze środkami treningowymi do wykorzystania zarówno w treningu indywidualnym jak i zespołowym. Jest to bardzo merytoryczna propozycja, przystępnie podana, zatem gorąco polecamy każdemu trenerowi!

Co znajdziesz w e-booku?

Celem publikacji jest przybliżenie procesu decyzyjnego zawodnika będącego w posiadaniu piłki w trakcie gry.
Większość strat piłki w futbolu wynika z podejmowania błędnych decyzji przez zawodników posiadających piłkę. Wybór złej opcji podania czy wprowadzenie w zamkniętą przestrzeń to następstwa błędnego procesu decyzyjnego piłkarza.

Kupując tego e-booka:

  • otrzymujesz 290 stron praktycznej wiedzy na temat podejmowania decyzji przez zawodnika
  • dodatkowo 50 środków treningowych oraz ich modyfikacje, które można stosować w różnych kategoriach wiekowych od żaka do seniora
  • do każdego pokazanego w e-booku fragmentu meczu jest dołączony film video z daną sytuacją, pomagający lepiej zrozumieć dane zagadnienie (przekierowanie do filmu następuje po kliknięciu w slajd z meczu)
  • każdy środek poza rysunkiem zawiera również animację ukazującą przebieg gry

Trenerze !! Jeśli chcesz lepiej rozumieć grę, wiedzieć na co zwrócić uwagę w danej sytuacji boiskowej to ta publikacja jest zdecydowanie dla Ciebie.

E-book „Skuteczny piłkarz. Podejmowanie decyzji przez zawodnika z piłką oraz 50 środków treningowych.” dostępny jest już w naszym Sklepie internetowym.
Pozycja dostępna jest w cenie 49 zł.

 

Skuteczny Piłkarz 
cena: 59,00 zł / 49,00 zł
-–>przejdź do sklepu

 

Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz jeszcze dwa E-booki od Football Level Up:

1. Pep Guardiola – Koncepty taktyczne w ustawieniu 1-4-3-3 na podstawie gry Manchesteru City oraz środki treningowe. – w cenie 39zł.

 

Pep Guardiola. Koncepty taktyczne.
cena: 49,00 zł / 39,00 zł
-–>przejdź do sklepu

 

2. Gry treningowe – uzupełnienie e-booka – Pep Guardiola. Koncepty taktyczne w ustawieniu 1-4-3-3 na podstawie gry Manchesteru City oraz środki treningowe – w cenie 13zł

 

Gry treningowe
cena: 23,00 zł / 13,00 zł
-–>przejdź do sklepu