Zapraszamy wszystkich trenerów dzieci i młodzieży, szczególnie tych zainteresowanych rozwojem indywidualności, na Warsztaty trenerskie, które odbędą się już za miesiąc – 18 Marca 2018 r. w Pleszewie (woj. wielkopolskie). Gościć będziemy specjalistę najwyższej klasy, dotychczas kilka lat pracującego poza granicami kraju w takich markach jak New York Red Bulls, Manchester Utd czy Nottingham Forest oraz jako trener edukator angielskiej federacji The FA. Obecnie trener Radosław Mozyrko podjął wyzwanie wprowadzenia Akademii Legii Warszawa na poziom klasy europejskiej jako jej główny Manager i człowiek odpowiedzialny za kierunek rozwoju.

 

Hasłem warsztatów będzie cytat z wypowiedzi naszego gościa:

„Futbol młodzieżówy to sport indywidualny”

Warsztaty będą świetną okazją do zapoznania się i przede wszystkim zastosowania w praktyce nastawienia na rozwój jednostek (indywidualności) w grupie szkoleniowej. Mowa będzie między innymi o tym:

 • jak kreować trening nastawiony na indywidualny rozwój każdego zawodnika w grupie,
 • jak budować środowisko wokół grupy, aby sprzyjało rozwojowi każdego gracza,
 • czy też wreszcie jak zarządzać rywalizacją wewnątrz i na zewnątrz w starciu z przeciwnikiem, z punktu widzenia rozwoju indywidualnych umiejętności piłkarskich każdego z graczy.

Proces szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży ma przecież na celu kształtowanie przyszłych dorosłych piłkarzy, ale też jeśli to nie każdemu się uda, to przynajmniej wykształcenie zdrowych, wszechstronnie ukształtowanych młodych ludzi. W związku z tym nie wolno zaniedbać nawet najdrobniejszego elementu rozwoju młodych piłkarzy i dlatego też trening indywidualnych umiejętności zwłaszcza w młodym wieku jest bardzo ważny i potrzebny.

18 marca w Pleszewie, razem z trenerem Mozyrko, będziemy skupiać się na rozwoju indywidualnych umiejętności piłkarskich pod kątem 4 najważniejszych obszarów:

 • techniczno – taktycznego,
 • motorycznego,
 • psychologicznego,
 • socjalnego.

Obszary te łączą się ze sobą tworząc pełen obraz ukształtowanego piłkarza.Uważamy, że kształtowanie i rozwój tych umiejętności (na 4 płaszczyznach) powinien odbywać się już od wczesnych etapów rozwoju małego piłkarza czyli w zasadzie od 5-6 roku życia z chwilą przystąpienia do regularnych  treningów. Będziemy zatem skupiali się szczególnie na przedziale wiekowym do 12 roku życia, kiedy to naszym zdaniem najistotniejsze jest ukształtowanie i ugruntowanie zasobu indywidualnych umiejętności i cech, którymi dany piłkarz będzie się posługiwał już przez całe życie.

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich trenerów, a w szczególności dla tych którzy:

 • jako początkujący młodzi trenerzy poszukują inspiracji oraz ciekawych, a jednocześnie prostych do zastosowania rozwiązań praktycznych w codziennej pracy,
 • chcą wymieniać poglądy i poszukiwać nowych bodźców do rozwoju, zarówno siebie samego jak i tym samym swoich podopiecznych,
 • mają już ugruntowaną wiedzę i doświadczenie, które chcą skonfrontować ze współczesnymi metodami pracy, po to aby wyciągnąć odpowiednie wnioski.

W pracy trenera nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej, dlatego warto wiedzieć więcej, być na bieżąco i porównywać. Nawet jeśli okaże się, że z czegoś później nie skorzystasz w pełni to być może zmodyfikujesz do swoich potrzeb.

Warsztaty to świetna okazja na poznanie metod pracy trenera z ogromną międzynarodową wiedzą i praktycznym doświadczeniem jej stosowaniu, jakie posiada obecny Manager Akademii Legii Warszawa – Radosław Mozyrko.

Nie przegap okazji – już 18 marca 2018 r. Hala Sportowa Pleszew.

Cena nominalna to 199 zł.

Ze względu na warsztatowy charakter nastawiony na praktyczny pokaz rozwiązań szkoleniowych ilość miejsc jest mocno ograniczona – więc nie czekaj do ostatniej chwili. W przypadku dużej ilości zgłoszeń możliwe jest uruchomienie drugiej grupy warsztatowej.

Rezerwacji miejsc można dokonać poprzez zakup Warsztatów w sklepie pod adresem: https://trening-pilkarski.pl/sklep/

Rezerwacje grupowe od 4 osób wzwyż z rabatem 15% prosimy przysyłać na maila:  info@trening-pilkarski.pl

Partnerami wydarzenia są:

 

W cenie Warsztatów otrzymasz:

 • pakiet startowy (clipboard trenerski, długopis Asystent Trenera, notes trening-pilkarski.pl i materiały promocyjne)
 • najnowsze wydanie Magazynu Asystent Trenera
 • materiały szkoleniowe z Warsztatów
 • imienny certyfikat uczestnictwa
 • przede wszystkim ogromną dawkę 5-ciu godzin praktycznej wiedzy trenerskiej podanej w prosty i przystępny sposób.

Uczestnicy Warsztatów „Rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich” będą mieli okazję przetestować różnego rodzaju rozwiązania na „własnej skórze”, gdyż sami będą uczestniczyć w sesjach praktycznych. Ma to na celu jeszcze lepsze uświadomienie im jak ważny jest każdy detal oraz jak duży i czasem odmienny wpływ mają niektóre reakcje ze strony trenera młodzieżowego.

Do 22 lutego dla pierwszych 10 osób promocyjna cena -10% rabatu = 179 zł  

Nie czekaj zapisz się już dziś …. Zapraszamy do Pleszewa w samym centrum Polski.