Już za kilka dni rusza sprzedaż 2 edycji naszego Poradnika Piłkarza. Jako, że miesiąc lipiec jest „gorącym” okresem jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego zdecydowaliśmy się zaoferować wam promocyjne ceny na zakup Poradnika oraz połączyć jego sprzedaż z dystrybucją programu treningowego na okres przygotowawczy. Przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych pakietów sprzedażowych, dzięki którym zaoszczędzicie pieniądze jednocześnie otrzymując profesjonalnie przygotowany program treningu siłowego w okresie przygotowawczym oraz dodatkowo zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Jeżeli nie jesteś zainteresowany planami treningowymi zawsze możesz zakupić naszą książkę oddzielnie w formie drukowanej lub w formie elektronicznej jako PDF.

Szczególnie atrakcyjny jest przygotowany przez nas Pakiet Złoty, w którym znajdziesz: Poradnik Piłkarza w wersji drukowanej, Poradnik Piłkarza w wersji PDF, program treningu siłowego na okres przygotowawczy oraz zestaw ćwiczeń dla piłkarza do wykonania w domu. Zestaw o wartości 266 zł dostępny będzie w okresie promocyjnym za jedyne 129 zł, dzięki czemu oszczędzisz 137 zł.

Pozostałe dwa pakiety czyli Srebrny i Brązowy również oferują atrakcyjną wartość w promocyjnych cenach. Szczegółowy opis pakietów znajdziesz na poniższych grafikach.

Jesteś zainteresowany tematem? Chcesz być na bieżąco z informacjami na temat sprzedaży naszej książki oraz promocyjnych pakietów? Wystarczy na bieżąco śledzić naszego bloga oraz profil na FB. Wkrótce więcej informacji na temat daty premiery książki oraz sprzedaży promocyjnej.