Z myślą o wszystkich trenerach piłki nożnej stworzyliśmy nasz nowy produkt Planer Trenera. Planer jest bardzo poręczny i wygodny, ma on na celu ułatwić codzienną pracę trenerską. Nasz produkt został tak opracowany, aby zawierał wszystkie niezbędne elementy przydatne w codziennej pracy trenerskiej. Został solidnie wykonany i  posiada twardą okładkę, aby ułatwić podręczne i wygodne zapisywanie notatek w każdym miejscu i czasie, zarówno na boisku, jak i w biurze czy w podróży.

Wewnątrz znajdziesz łącznie aż 160 stron do Twojej dyspozycji. Wszystko to zostało spięte grubą spiralą, która zapewnia trwałość oraz gumką, by można było go zamknąć. Naszym nadrzędnym celem podczas projektowania Planera Trenera było maksymalne ułatwienie pracy każdemu trenerowi.

 

Planer Trenera 
cena: 39,00 zł
–> przejdź do zakupu

Zalety Planera Trenera

 • wszystkie potrzebne informacje zebrane w jednym miejscu
 • źródło informacji na temat zawodników, drużyny, planowania treningów oraz raportów meczowych
 • łatwość przenoszenia i możliwość użycia w warunkach treningowych
 • dużo modułów ułatwiających pracę trenera
 • wysoka jakość wykonania produktu
 • trwałe i praktyczne narzędzie w codziennej pracy trenerskiej

Planer Trenera zawiera następujące moduły

 • Listę obecności (12 stron)
 • Kalendarz miesięczny (6 stron)
 • Konspekty treningowe (80 stron)
 • Raporty z meczów (20 stron)
 • Boiska do notatek (20 stron)
 • Notatnik (20 stron)

Opis modułów

Lista obecności

Na bieżąco kontroluj obecność swoich zawodników podczas treningów oraz ich systematyczność w dłuższej perspektywie czasowej. Dzięki tabeli miesięcznej jesteś w stanie zapisywać na bieżąco kto jest obecny podczas treningu, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Nasza pamięć jest zawodna, więc warto kontrolować stan obecności zawodników już na początku treningu. Podsumowując miesiąc treningowy nie będzie problemu z zastanawianiem się, czy dany zawodnik był obecny na danym treningu czy też nie. Masz do dyspozycji 12 stron na cały rok.

 

Kalendarz miesięczny

Kalendarz miesięczny to swego rodzaju planer zajęć w ujęciu miesięcznym oraz możliwość rozplanowania całego sezonu. W prosty sposób zaplanujesz swoje treningi czy sparingi w klubie oraz inne wydarzenia w nadchodzącym miesiącu. Układ planera jest przejrzysty, dzięki czemu bardzo szybko zaplanujesz najbliższy okres, by potem już tylko kontrolować wykonanie swojego planu. Kalendarz zawiera dwa miesiące na jednej stronie, łącznie jest 6 stron więc spokojnie zaplanujesz cały rok.

 

Konspekty treningowe

Nie zapomnieliśmy również o codziennej pracy trenera. Do dyspozycji jest cały moduł Planera, który pozwoli ci przygotować konspekt treningowy na dany trening. Rozpisz swój trening oraz opisz poszczególne ćwiczenia. Możesz również przedstawić je graficznie, dzięki grafikom z boiskiem umieszczonym obok miejsca na tekst. Konspekty trzymasz w jednym miejscu i zawsze możesz do nich wrócić. Eliminujemy problem luźnych kartek, których potem nie możemy odnaleźć. Dzięki odpowiedniej konstrukcji Planera możesz go zabrać ze sobą na boisko bez obawy o jego zniszczenie. W jednym miejscu możesz zapisać aż 50 konspektów treningowych.

Raport meczowy

Chcesz mieć wgląd w to co działo się podczas meczów ligowych w danej rundzie? Nic prostszego. Nasz moduł Raport Meczowy pozwala na stworzenie zapisków dla danego meczu i przechowywanie ich w jednym miejscu. W Planerze znajdziesz miejsce na opisanie 40 meczów, dzięki czemu stworzysz sporą kolekcję statystyk, notatek i swoich przemyśleń odnoszących się do danego spotkania. Będziesz w stanie zanotować skład, pozycję oraz najważniejsze wydarzenia z meczu, a następnie wyciągać wnioski i ocenić progres swojej drużyny.

Boiska do notatek

Aby wizualnie przedstawić swoim zawodnikom, dane ćwiczenie lub taktykę na najbliższy mecz ligowy możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych grafik przedstawiających boisko w ujęciu całościowym lub częściowym. Grafiki możesz również wykorzystać do własnych celów przy opracowywaniu treningów w trakcie tygodnia. Obok grafik znajdziesz również miejsce na własne notatki i przemyślenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy 40 takich stron, więc na pewno nie zabraknie Ci miejsca.

Notatki

Planer Trenera to z pewnością jedno z bardziej przydatnych narzędzi w pracy każdego trenera piłki nożnej. W świecie, w którym mamy do czynienia z ogromną liczbą informacji, a szybki dostęp do nich jest na wagę złota, nie możesz liczyć jedynie na swoją pamięć. Ważne jest, aby proces treningowy był monitorowany oraz planowany, dlatego też potrzebne są narzędzia, które to ułatwiają. Nasz produkt z pewnością ułatwi Ci pracę oraz pozwoli uporządkować informacje na temat zawodników czy drużyn. Dodatkowo możesz go mieć zawsze przy sobie, nawet w warunkach treningowych, co pozwala na bieżące dokonywanie notatek i uwag.

 

Pakiety i rabaty

 • Przy zakupie powyżej 4 sztuk cena 29,00 zł, prosimy wcześniej o kontakt mailowy.

Logo Klubu

 • Przy zakupie powyżej 8 sztuk możliwość dodania logo swojego Klubu na stronie tytułowej, prosimy o kontakt mailowy

Kontakt: info@trening-pilkarski.pl

 

Notes Trenera 
cena: 39,00 zł
–> przejdź do zakupu

Produkt jest już dostępny w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupu oraz przesyłania do nas recenzji produktu. Chcemy go udoskonalać, mając na uwadze komentarze ze strony praktyków, czyli trenerów wykorzystujących Planer Trenera w swojej codziennej pracy.