Twoje dziecko kocha piłkę nożną, a Ty zastanawiasz się jak zaplanować wakacje? Obóz piłkarski i akademia futbolu w jednym to odpowiedź jak aktywnie zagospodarować dziecku letni czas.Tydzień obozu piłkarskiego Polish Soccer Skills zapewni mu nie tylko nowe znajomości i umiejętności, ale Ty zyskasz również wiedzę na temat potencjału piłkarskiego Twojego dziecka i otrzymasz wsparcie jak pomagać młodemu piłkarzowi na co dzień.

Piłkarskie Obozy Polish Soccer Skills warto zestawić i przyrównać z wyjazdami językowymi do Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak w przypadku intensywnej nauki języka, przez 7 dni bardzo intensywnego i wymagającego oraz kompleksowego treningu podczas obozu piłkarskiego można zauważyć mocny skok tzw. “skilla” oraz solidną poprawę umiejętności futbolowych. Jak to możliwe? Program szkoleniowy opracowany przez Polish Soccer Skills i realizowany na obozie jest bardzo intensywny. Ilością treści treningowej dorównuje kilkumiesięcznemu okresowi normalnych treningów w klubie lub szkole piłkarskiej.

Podczas 7 dni turnusu zapewniony jest indywidualny trening techniki w grupie 1 trener maksymalnie 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, taktyka i gry z zagranicznymi trenerami na co dzień pracującymi w hiszpańskich klubach Primera Division czy niemieckich klubach Bundesligi. Dodatkowo podczas obozu lektorzy uczą dzieci języka hiszpańskiego o profilu piłkarskim, są organizowane zajęcia rekreacyjne na basenie, wykłady na temat diety, prawidłowego nawadniania organizmu i regeneracji. Oprócz całej kadry trenerskiej nad bezpieczeństwem dzieci 24 godziny na dobę czuwają profesjonalni wychowawcy.

Obozy Polish Soccer Skills są przeznaczone dla dziewczynek i chłopców w wikeu 7-19 lat niezależnie od poziomu umiejętności piłkarskich i przynależności klubowej. Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności na podstawie których zawodnicy dobierani są do czteroosobowych grup treningowych, nie zdarzy się zatem, że ktoś kto zaczyna grać w piłkę będzie trenował z kimś kto jest na bardziej zaawansowanym poziomie. Na zakończenie obozu piłkarskiego ponawiane są testy zawodników. Ich celem i zadaniem jest zbadanie i ewaluacja potencjału piłkarskiego młodych graczy i wybór najlepszych piłkarzy. Wybrani zawodnicy, według rankingu potencjometru Soccer Skills, otrzymują jako wyróżnienie wyjazdy na treningi do czołowych europejskich klubów piłkarskich i mogą liczyć powołanie do Reprezentacji PSS. Reprezentacja PSS daje możliwość rozgrywania sparingów z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Liverpool, czy Manchester City.

Na zakończenie obozu rodzice otrzymują szczegółowy opis umiejętności swojego dziecka, dostęp do aplikacji z wynikami testów i wskazówki jak pracować nad elementami, które wymagają poprawy. Dodatkowo psycholog sportowy przygotowuje dla rodziców materiały edukacyjne – jak pomagać w rozwoju młodego piłkarza.

Wszyscy zawodnicy otrzymują na własność w ramach obozu dwa komplety treningowe marki adidas, worek na buty i bidon. Mają zapewniony również kompletny sprzęt piłkarski, kurtki przeciwdeszczowe, koszulki polo i wodę na treningi.

Obozy letnie odbędą się w wakacje w 8 miastach w Polsce. Szczegóły i zapisy na soccerskills.pl po wypełnieniu formularza na stronie: Zapisy na obozy

Więcej informacji: Anna Turlińska, tel. 690 473 434, anna.turlinska@soccerskills.pl