Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z serwisem internetowym Asystent Trenera odnośnie sprzedaży naszych produktów drukowanych. Od dziś możecie znaleźć Poradnik Piłkarza, Zeszyt Trenera oraz Dziennik Piłkarza w sklepie internetowym prowadzonym przez serwis.

Serwis internetowy Asystent Trenera powstał w 2008 roku. Jego celem jest wprowadzanie nowej jakości usług w dziedzinie szkolenia w piłce nożnej. Redakcja Asystenta Trenera zrzesza ludzi, którzy są profesjonalistami i pasjonatami w swoich dziedzinach. Posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe, bogaty zasób wiedzy oraz doświadczenie zawodowe umożliwiające codzienne budowanie serwisu, a także innych produktów z nim związanych. Z redakcją współpracuje coraz większe grono trenerów i specjalistów będących w ścisłej polskiej czołówce w swojej branży.

Jak już wspomnieliśmy na wstępie w sklepie Asystent Trenera dostępne będą trzy z naszych produktów: Poradnik Piłkarza, Zeszyt Trenera oraz Dziennik Piłkarza.

Poradnik Piłkarza 2 edycja

Poradnik Piłkarza to kompleksowe źródło wiedzy na temat procesu treningowego oraz około treningowego w piłce nożnej. Do dyspozycji otrzymujesz 12 rozdziałów, z których każdy porusza konkretny aspekt treningu zawodnika piłki nożnej. Poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie jednocześnie zwiększasz swoje umiejętności i stajesz się lepszym piłkarzem.

Nasza książka przeznaczona jest dla każdego zawodnika, który chce poszerzać swoją wiedzę na temat sportu tak złożonego jakim jest piłka nożna. W szczególności jest to bardzo wartościowa pozycja dla zawodników młodzieżowych, którzy muszą skoncentrować nieco więcej uwagi na optymalnym przygotowaniu fizycznym do gry.

Z myślą o wszystkich trenerach piłki nożnej stworzyliśmy Zeszyt Trenera. Moduły zawarte w Zeszycie mają na celu ułatwić codzienną pracę z zespołem. Nasz produkt został tak opracowany, aby zawierał wszystkie niezbędne elementy przydatne w codziennej pracy trenerskiej. Zeszyt Trenera został solidnie wykonany oraz posiada twardą podkładkę, aby ułatwić wygodne zapisywanie nawet podczas treningu. Ponadto, wierzch Zeszytu posiada folię ochronną, która chroni go przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Wewnątrz znajdziesz łącznie aż 160 stron do twojej dyspozycji. Wszystko to zostało spięte grubą spiralą, która zapewnia trwałość i wydłuża okres użytkowania produktu. Naszym nadrzędnym celem podczas projektowania Zeszytu Trenera było maksymalne ułatwienie pracy każdemu trenerowi pracującemu z jedną bądź kilkoma drużynami piłkarskimi.

Dziennik Piłkarza to z pewnością produkt przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swój rozwój piłkarski. Aby osiągnąć poziom profesjonalnego zawodnika potrzeba bowiem czegoś więcej niż samo uczęszczanie na treningi. Potrzeba osobistego zaangażowania ze strony zawodnika i pracy indywidualnej nad samym sobą. Dziennik Piłkarza to narzędzie, które pozwoli ci monitorować swoje postępy, analizować treningi, a także podpowie ci gdzie są twoje silne, a gdzie słabe strony nad którymi warto popracować. Dziennik to również bardzo pomocne narzędzie w codziennej pracy trenerów, którzy dzięki zebranym w jednym miejscu indywidualnym danym dotyczącym poszczególnych zawodników mają przystępny i gotowy materiał do analizy rozwoju swoich zawodników.

Wszystkie ze wspomnianych produktów dostępne są w Sklepie Internetowym Asystent Trenera.