Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczno – noworoczny. Każdy szuka pomysłu na prezent lub upominek dla swoich najbliższych. Z myślą o tych wszystkich, dla których piłka nożna jest pasją oraz wypełnia każdą wolną chwilę, połączyliśmy trzy nasze produkty Poradnik Piłkarza , Dziennik Piłkarza oraz Planner Piłkarza i stworzyliśmy specjalny Zestaw Piłkarza. Uważamy, że to bardzo wartościowy i ciekawy pomysł na prezent, z którego każdy młody piłkarz napewno się ucieszy.

Zarówno Poradnik Piłkarza, Dziennik Piłkarza jak i Planner pozwalają zawodnikowi poszerzać swoją wiedzę na temat treningu piłkarskiego oraz ułatwiają organizację całego tygodnia treningowego, a tym samym przyczyniają się do jego rozwoju osobistego. W dalszej części wpisu znajdziecie nieco więcej informacji na temat tych produktów oraz powody, dla których warto taki zestaw podarować komuś bliskiemu.

Porady dla piłkarzy

Poradnik Piłkarza to zwięzła, konkretna publikacja, napisana bardzo prostym językiem, dostarczająca młodemu piłkarzowi szerokiej wiedzy i odpowiadająca na wiele nurtujących go pytań. Z pewnością pomoże rozwinąć umiejętności piłkarskie i poszerzyć zakres wiedzy w tej dziedzinie sportu.

To co wyróżnia nasz Poradnik na tle innych podobnych publikacji to kompleksowość podejmowanych zagadnień, ale jednocześnie przedstawianie ich w sposób zrozumiały, co pozwoli szybko przyswoić wiedzę. W Poradniku znajduje się szereg wskazówek oraz praktycznych przykładów dotyczących treningu piłkarskiego. Do dyspozycji mamy gotowy produkt, który od razu można zastosować w praktyce.

Aspekty treningu piłkarskiego jakie porusza nasz Poradnik Piłkarza:

 • odżywianie – czyli co jeść, w jakich ilościach i kiedy?
 • wydolność tlenowa i beztlenowa – czyli, jak rozwijać naszą wydolność, aby stać się lepszym piłkarzem,
 • trening szybkościowy,
 • elastyczność zawodnika – między innymi, rozciąganie statyczne oraz dynamiczne,
 • rozwój układu mięśniowego – w jaki sposób rozwijać siłę naszych mięśni, jakie ćwiczenia zastosować,
 • odpoczynek i regeneracja – jak przyspieszyć proces regeneracji po-meczowej.

Jak widać Poradnik Piłkarza obejmuje szerokie spektrum zagadnień dotyczących treningu piłkarskiego. Jest to przydatne narzędzie do poszerzania swojej wiedzy piłkarskiej oraz praktycznego wykorzystania wskazówek w nim zawartych. Naszym zdaniem tylko takie podejście do tematu treningu piłkarskiego pozwoli zawodnikowi  wejść na wyższy poziom umiejętności.

Dziennik Piłkarza – to nasz najnowszy produkt przeznaczony dla wszystkich piłkarzy, którzy chcą analizować swoje treningi oraz wyciągać wnioski co do ich efektywności. Dziennik to narzędzie dzięki, któremu będziesz mógł po każdym treningu zapisywać wszelkie dane związane z treningiem. Będziesz mógł zapisywać jakie aspekty treningowe zostały poruszone, czy była to sesja techniczna, czy też z większym udziałem elementów taktycznych lub przygotowania fizycznego. Dodatkowo będziesz mógł zapisać czas trwania treningu, warunki pogodowe, w którym się odbywał oraz dodać swoje komentarze bezpośrednio po treningu.

Zalety naszego Dziennika Piłkarza.

Dużą zaletą naszego Dziennika Piłkarza jest możliwość wystawiania sobie oceny po każdym treningu, określenie poziomu zmęczenia oraz zaangażowania podczas treningu. Dzięki temu łatwiej Ci będzie określić jakie było Twoje podejście do treningu danego dnia, czy było to spowodowane warunkami pogodowymi, a może stopniem skomplikowania treningu lub po prostu sprawami osobistymi.

Dziennik to z pewnością produkt przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swój rozwój piłkarski. Aby osiągnąć poziom profesjonalnego zawodnika potrzeba bowiem czegoś więcej niż samo uczęszczanie na treningi. Potrzeba osobistego zaangażowania ze strony zawodnika i pracy indywidualnej nad samym sobą. Dziennik Piłkarza to narzędzie, które pozwoli Ci monitorować swoje postępy, analizować treningi, a także podpowie ci gdzie są Twoje silne, a gdzie słabe strony nad którymi warto popracować.

Dlaczego warto posiadać Dziennik Piłkarza?

 • Łatwość użycia – funkcjonalny i intuicyjny układ stron, dzięki któremu korzystanie z Dziennika jest niezwykle proste.
 • Możliwość zapisywania treningów oraz monitorowania i analizy w ujęciu miesięcznym.
 • Zestaw testów do wykonania wraz z ich opisami na naszej stronie internetowej.
 • Dziennik zaprojektowany abyś mógł zabrać go ze sobą na każdy trening oraz mecz.
 • Dziennik meczów umożliwia prowadzenie swoich własnych statystyk.
 • Gruba i twarda okładka ułatwia zapisywanie.

 

Planner Piłkarza – specjalnie dla każdego piłkarza, który profesjonalnie podchodzi do tematu treningów piłkarskich oraz aktywności około treningowych zaprojektowaliśmy wyjątkowy Planner Piłkarza. Nadaliśmy naszemu Plannerowi prostą formę po to, aby wesprzeć każdego młodego piłkarza w zaplanowaniu swojego tygodnia czy nawet miesiąca treningowego. Dzięki naklejkom, które otrzymujesz w zestawie możesz oznaczyć dni, w których masz treningi oraz mecze. Ponadto możesz również naklejkami zaznaczyć, w które dni chodzisz na basen, pobiegać, czy też trenujesz na siłowni.

W naszym Plannerze znajdziesz też miejsce na zapisanie innych ważnych wydarzeń w Twoim życiu.  Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się zarówno w przygotowaniach do meczu jak i do organizacji wydarzeń rodzinnych lub szkolnych. Jeżeli profesjonalnie podchodzisz do treningu piłkarskiego to niezbędne jest rozpisanie planu na najbliższy tydzień lub miesiąc i kontrola jego wykonania.

Przygotowany przez nas Planner Piłkarza obejmuje okres 6 miesięcy. Będzie więc to okres rundy wiosennej. Planner wykonany został w formie plakatu A2 o wymiarach 42 x 60 cm  dzięki czemu można go powiesić na ścianie, drzwiach lub szafce i mieć wgląd do nie go przez cały czas. Do Plannera dołączony jest zestaw naklejek, które ułatwiają bardzo szybkie oznaczenie treningów.

Zapraszamy do zakupu

 

Zestaw Piłkarza 
cena: 167,00 zł / 109,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

 

Porady dla piłkarzy
Poradnik Piłkarza
cena: 79,00 zł / 69,00 zł
-> przejdź do zakupu

 

 

 

Dziennik Piłkarza
cena: 49,00 zł / 39,00 zł
–> przejdź do zakupu

 

 

 

Planner Piłkarza
cena: 39,00 zł / 29,00 zł
–> przejdź do zakupu