Szanowni Państwo,

nasz blog trening-pilkarski.pl w zamyśle stworzony jest po to, aby pełnić również rolę swego rodzaju platformy komunikacji dla wszystkich  zaangażowanych  w szeroko rozumiany proces treningowy. Dlatego zdecydowaliśmy o zapoczątkowaniu w nowym roku wymiany poglądów z pierwsza grupą zaangażowaną w ten proces, a mianowicie z trenerami. Temat dotyczy kształcenia młodych inteligentnych piłkarzy – pytanie główne brzmi: Co powinno zostać  zrobione w Polsce w celu jeszcze lepszego kształcenia świadomych „inteligentnych piłkarzy”?

Tematyka jest bardzo szeroka i skierowana w tym przypadku głównie do trenerów młodzieżowych, jednakże uwzględniać będzie też kwestie organizacyjne w szkoleniu dzieci i młodzieży, a więc do „wypowiedzenia się” zapraszamy również ludzi odpowiedzialnych za zarządzanie i kwestie organizacyjne w klubach oraz akademiach. W celu zachowania porządku oraz porównywalności wypowiedzi poszczególnych gości przygotowaliśmy dla Państwa szereg pytań które mamy nadzieję ułatwią i uporządkują debatę nad rozwojem polskiego szkolenia młodzieżowego począwszy od najniższego, aż do najwyższego szczebla. Jednakże oczywiście będzie również istniała możliwość swobodnej wypowiedzi związanej z tematem dyskusji.

Mamy nadzieję, że tematyka spotka się z Waszym zainteresowaniem i zaangażowaniem oraz uda nam się wysnuć konstruktywne wspólne wnioski z debaty, a jednocześnie każdy z Państwa będzie mógł dzięki publicznej wymianie poglądów wyciągnąć własne indywidualne wnioski w celu nieustannego podnoszenia jakości szkolenia piłkarskiego polskich dzieci i młodzieży.
Zapraszamy do udziału w debacie… pierwszą wypowiedź przedstawimy Państwu w „prezencie” na weekend noworoczny – szczegóły już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do udziału w dyskusji poprzez dodawanie komentarzy pod wypowiedziami. Na koniec cyklu będziemy chcieli zebrać wnioski ze wszystkich komentarzy i opublikować podsumowanie na blogu.

Natomiast jeśli chcesz wziąć udział w debacie odpowiadając na pytania dotyczące tego tematu napisz do nas: pilkarski.trening@gmail.com a my wyślemy Ci pytania.

Na ten nadchodzący czas wszystkim naszym czytelnikom oraz wszystkim osobom związanym w jakikolwiek sposób z treningiem piłkarskim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT i szczęśliwego NOWEGO ROKU.

Życzy zespół trening-pilkarski.pl

 

Zostaw nam swój e-mail a powiadomimy Cię o nowych wpisach.