Już w lipcu rusza sprzedaż 2 edycji naszego Poradnika Piłkarza. Pierwsze wydanie cieszyło się sporą popularnością wśród czytelników naszego bloga dlatego też postanowiliśmy poszerzyć zakres informacji w nim zawartych. Tak samo jak to miało miejsce w pierwszej edycji Poradnika, wiedza, którą przekazujemy piłkarzom jest konkretna, do praktycznego wykorzystania od zaraz.

Poradnik Piłkarza dostępny będzie w formie drukowanej jako książka w miękkiej okładce oraz w formie elektronicznej jako PDF. W ten sposób możesz mieć do niego wgląd przez 24 godziny. Po prostu znajdź go na swoim telefonie gdy nie masz dostępu do drukowanej wersji. Postanowiliśmy również, że w okresie promocyjnym (czyli przez cały lipiec) książka dostępna będzie również w bardzo atrakcyjnych pakietach, w których znajdą się między innymi programy przygotowania fizycznego w okresie przygotowawczym do sezonu.

W nowym wydaniu Poradnika dodaliśmy cały rozdział na temat zapobiegania kontuzjom piłkarskim. Pokazujemy przykłady konkretnych ćwiczeń, które możesz wykorzystać w swoim codziennym treningu. Prezentowany program możesz wykonywać również w domu gdyż nie wymaga on praktycznie żadnego dodatkowego sprzętu. Jeżeli chcesz być do dyspozycji trenera przez cały sezon i wychodzić w pierwszym składzie musisz zadbać o siebie i swoje mięśnie.

Już wkrótce dostaniecie więcej informacji na temat tego co znajdzie się w drugiej edycji Poradnika. Przedstawimy wam także pakiety promocyjne, które dostępne będą w lipcu. Wystarczy śledzić naszego bloga oraz profil na facebooku.