Dziś chcemy Państwu przybliżyć w kilku zdaniach nowopowstający projekt pod nazwą FOOTBALL LAB (Laboratorium Piłkarskie), dotyczący kompleksowego treningu piłkarskiego oraz ogłosić KONKURS.

Football Lab System jest to kompleksowy system szkolenia piłkarskiego opierający się na 4 fundamentalnych elementach, na które naszym zdaniem należy w równym stopniu zwrócić uwagę dążąc do zrównoważonego rozwoju młodych piłkarzy, tj. technice, taktyce przygotowaniu mentalnym i motorycznym.

Football lab

Głównym celem projektu jest stworzenie optymalnych warunków do rozwoju piłkarza oraz wyposażenie go w niezbędne wspomniane powyżej 4 fundamenty gry na perfekcyjnym poziomie. Football Lab to organizacja, w której najważniejsza jest jakość szkolenia ale to też trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji w myśl głównego motto projektu: „Practice to Perfection”. Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych.

Football Lab to w końcu też organizacja edukacyjna, która ma na celu również kompleksowy rozwój trenerów oparty o najnowsze i najbardziej efektywne programy szkoleniowe, a także  organizująca obozy piłkarskie czy też treningi indywidualne zarówno dla dzieci jak i zawodników dorosłych.

Practice to perfection

Projekt FOOTBAL LAB oficjalnie zostanie zaprezentowany 14 stycznia 2017 r., kiedy to w ramach działalności edukacyjnej odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja FOOTBALL LAB WORKSHOP 2017 (info poniżej)

konferencja piłkarska

Poniżej szczegółowy program tej Konferencji:

I Międzynarodowa Konferencja FOOTBALL LAB WORKSHOP 2017

Uwaga nie zwlekaj jeśli jesteś zainteresowany/-na zapisz się już dziś, gdyż zainteresowanie jest bardzo duże, a ilość miejsc ograniczona.

W związku z tym szczególnie miło jest nam poinformować, iż jako partner Konferencji ogłaszamy KONKURS, w którym będziecie mieli dodatkową możliwość dostania się na to szkolenie, gdyż do wygrania jest specjalne darmowe zaproszenie na to niewątpliwie wielkie wydarzenie, czyli I Międzynarodową Konferencję Football Lab Workshop 2017.

Na czym polega konkurs…?

Napisz komentarz pod tym postem zawierający Twoje: piłkarze –  motto piłkarskie lub trenerzy – motto trenerskie, którym kierujecie się w swoim życiu (może to być cytat lub własna fraza – forma dowolna). Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest bycie Fanem obu fan page’ów:

Jeśli jeszcze nie jesteś fanem, a chcesz wziąć udział w konkursie wejdź na facebook.com i polub oba profile. Następnie napisz w komentarzu pod tym postem swoje motto.

Wybrany przez nas komentarz zostanie nagrodzony bezpłatnym zaproszeniem na I Międzynarodową Konferencję Football Lab Workshop 2017, która odbędzie się w Warszawie 14 stycznia 2014r.

Konkurs trwa do 18 grudnia 2016r. do godz. 23:59 – więcej informacji o całym projekcie i konkursie szukaj na Facebookowych profilach oraz na stronie:  http://footballlab.pl

Życzymy powodzenia

PS. Dodatkowo ciekawe motta i cycaty zamieścimy na naszych Social Mediach w formie motywatorów 😀