W tym roku jesteśmy jak Święty Mikołaj. Postanowiliśmy przygotować dla was wyjątkowy prezent na Święta. Unikatowy na skalę kraju projekt mobilnej aplikacji treningowej na Android pod nazwą Pro Training – Trening Piłkarski. Aplikacja powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Trening-Piłkarski.pl przy udziale programistów z PKStudio. Dobra wiadomość jest taka, że możecie ją pobrać za darmo w sklepie Google Play. Aplikacja zawiera podstawową bazę ponad 120 ćwiczeń (wszystkie z pokazem video), która będzie systematycznie rozszerzana. Ponadto przygotowaliśmy dla was plany treningowe, które pomogą wam doskonalić swoje umiejętności piłkarskie i w efekcie końcowym stać się lepszym piłkarzem.

Grasz w piłkę nożną i chcesz poprawić swoje indywidualne umiejętności piłkarskie? Aplikacja Pro Training – Trening Piłkarski stworzona przez Stowarzyszenie Trening-Piłkarski.pl to doskonałe narzędzie, aby tego dokonać. Z aplikacją możesz trenować kiedy chcesz, nie ogranicza cię czas ani miejsce. Treningi zawarte w aplikacji możesz wykonać o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Jedyne czego potrzebujesz to trochę przestrzeni i piłkę oraz oczywiście aplikację Pro Training – Trening Piłkarski. Tylko od ciebie zależy, jak często i jak intensywnie chcesz trenować.

Z aplikacji Pro Training – Trening Piłkarski może korzystać praktycznie każdy zawodnik od 6 roku życia ponieważ zarówno najmłodszy adept piłkarski jak i każdy profesjonalista potrzebują ciągłego doskonalenia swoich umiejętności technicznych poprzez częsty kontakt z piłką oraz systematyczny rozwój poziomu przygotowania fizycznego, w miarę rozwoju swojej kariery.

Atuty naszej aplikacji:

 • Dodatkowy trening indywidualny dla zawodnika, który chce w szybszym tempie rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.
 • Możesz trenować w dowolnym miejscu, nie potrzebujesz boiska piłkarskiego, trening możesz zrobić na podwórku, w parku, na łące, na parkingu.
 • Możesz trenować o dowolnej porze, dogodnej dla ciebie, przed szkołą , po szkole, wieczorem, w weekend.
 • Możesz trenować dowolną ilość czasu, nie ogranicza cię liczba treningów w klubie piłkarskim.
 • Trenerzy mogą wykorzystać aplikację jako dodatek do treningów klubowych np. jako pracę domową dla zawodników, doskonalenie techniki piłkarskiej poza klubem.
 • Do dyspozycji masz bazę ćwiczeń, z której możesz wybrać dowolne ćwiczenia i stworzyć swój własny trening lub skorzystać z już przygotowanych planów treningowych.
 • Dzięki bazie ćwiczeń możesz samemu wybrać ćwiczenia, aby poprawiać te aspekty techniki piłkarskiej, w których masz zaległości lub doskonalić swoje mocne strony.
 • Profesjonalizacja treningu piłkarskiego poprzez samodoskonalenie zawodników.
 • Trenerzy mogą wykorzystać gotowe plany treningowe lub ćwiczenia z bazy ćwiczeń przy tworzeniu treningów klubowych.
 • Poprzez dodatkowy trening zwiększasz ilość kontaktów z piłką co znacznie poprawi twoją technikę piłkarską.
 • Specjalnie przygotowane ćwiczenia z piłką wpłyną na poprawę nie tylko twoich umiejętności technicznych, ale także na znaczny rozwój zdolności koordynacyjnych, specyficznych dla dyscypliny jaką jest piłka nożna.

Aplikacja Pro Training – Trening Piłkarski została opracowana z myślą o wszystkich piłkarzach pragnących doskonalić swoje umiejętności piłkarskie. Jeżeli myślisz o karierze sportowej i chcesz wejść na najwyższy poziom, musisz zacząć już teraz dodatkowo pracować indywidualnie nad swoimi umiejętnościami. Jeśli chcesz w pełni rozwinąć swój potencjał piłkarski powinieneś cały czas doskonalić swoje umiejętności panowania nad piłką.

W naszej aplikacji masz dostęp do gotowych planów treningowych, które pozwolą ci pracować nad jednym konkretnym elementem piłkarskim lub też obejmują wszystkie elementy techniki piłkarskiej w sposób kompleksowy. Ponadto, stworzyliśmy obszerną bazę ćwiczeń, dzięki której masz dostęp do konkretnego, interesującego cię ćwiczenia. Baza ta będzie ciągle rozwijana o nowe ćwiczenia, w tym również z zakresu przygotowania fizycznego.

 

Aplikacja zawiera plany treningowe z następujących obszarów:

 • panowania nad piłką w miejscu i w ruchu – czucia piłki,
 • prowadzenia piłki po prostej,
 • zwody,
 • zawroty,
 • zwroty, czyli prowadzenia piłki ze zmianą kierunku.

Dlaczego warto pobrać aplikację Pro Training – Trening Piłkarski:

 • dostęp do gotowych planów treningowych,
 • instrukcja video do każdego ćwiczenia,
 • trening indywidualny w dowolnym miejscu i czasie dla każdego,
 • ciągle powiększana baza ćwiczeń, zarówno z zakresu techniki jak i przygotowania fizycznego piłkarzy.

Marzysz o karierze piłkarza?

Świetnie trafiłeś, w naszej aplikacji znajdziesz wiele sposobów jak ćwiczyć. Mamy dużą bazę ćwiczeń, które pozwolą podnieść twój poziom piłkarski.

Pobierz aplikację za darmo, ze sklepu Google Play i sprawdź jej funkcjonalność na przykładzie darmowych ćwiczeń i treningów.

W darmowej wersji aplikacji masz dostęp do dwóch treningów w każdym planie treningowym, a także dostęp do wybranych ćwiczeń z bazy ćwiczeń. Aby mieć dostęp do wszystkich planów treningowych i wszystkich ćwiczeń należy wykupić dostęp Premium