Planner Piłkarza – specjalnie dla każdego piłkarza, który profesjonalnie podchodzi do tematu treningów piłkarskich oraz aktywności około treningowych zaprojektowaliśmy wyjątkowy Planner Piłkarza. Nadaliśmy naszemu Plannerowi prostą formę po to, aby wesprzeć każdego młodego piłkarza w zaplanowaniu swojego tygodnia czy nawet miesiąca treningowego. Dzięki naklejkom, które otrzymujesz w zestawie możesz oznaczyć dni, w których masz treningi oraz mecze. Ponadto możesz również naklejkami zaznaczyć, w które dni chodzisz na basen, pobiegać, czy też trenujesz na siłowni.

W naszym Plannerze znajdziesz też miejsce na zapisanie innych ważnych wydarzeń w Twoim życiu.  Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się zarówno w przygotowaniach do meczu jak i do organizacji wydarzeń rodzinnych lub szkolnych. Jeżeli profesjonalnie podchodzisz do treningu piłkarskiego to niezbędne jest rozpisanie planu na najbliższy tydzień lub miesiąc i kontrola jego wykonania.

Przygotowany przez nas Planner Piłkarza obejmuje okres 6 miesięcy. Będzie więc to okres rundy wiosennej. Planner wykonany został w formie plakatu A2 o wymiarach 42 x 60 cm dzięki czemu można go powiesić na ścianie, drzwiach lub szafce i mieć wgląd do nie go przez cały czas. Do Plannera dołączony jest zestaw naklejek, które ułatwiają bardzo szybkie oznaczenie treningów.

Planner Piłkarza
cena: 39,00 zł / 29,00 zł
–> przejdź do zakupu